قوانین

1️⃣تمامی سفارشات از طریق تیپاکس ارسال میشوند.اگر شهر شما خدمات تیپاکس را پشتیبانی نمیکند فقط کافیست با شماره تماس ها در قسمت تماس با ما ارتباط برقرار کنید تا بسته شما از طریق پست پیشتاز ارسال شود.

2️⃣سفارش های ثبت شده در صورت نداشتن اشکال و نقص اگر قبل از ساعت 18 باشد،همون روز پردازش و روز بعد ارسال میشود.اما اگر بعد از ساعت 18 باشد روز بعد پردازش و با یک روز وقفه ارسال میشود.

3️⃣تمامی اجناس قبل از ارسال تست میشوند.قطعات ضاهری: از لحاظ شکستی،ضربه خوردگی،خط خش و هر چیزی که سلامت فیزیکی کالا را به خطر بیااندازد.قطعات برقی:تمامی اجناس برقی قبل از ارسال با باتری هایی که مناسب استفاده در موتورسیکلت هستند تست میشود،تا محصول ارسالی بدون کوچیک ترین ضعف فنی و ضاهری تحویل مشتریان عزیز در سرتاسر ایران بزرگ بشود.

4️⃣تمامی سفارش ها در بازه زمانی ۲ الی ۴ روز کاری به دست مشتریان میرسد.به دلیل متغیر بودن مسافت مشتریان این عدد هم متغیر است.برای مثال : محل استقرار اکرمی یدکی در تهران میباشد،طبیعتا سفارش های اطراف تهران تقریبا ۱ الی ۳ روزه میرسد و سفارش های خارج از تهران در بازه زمانی طولانی تری به دست مشتری میرسد.اما از زمانی که بالا ذکر شده است خارج نیست

5️⃣مشتریان عزیز برای استراد محصول و برگشت آن فقط ۲۴ ساعت بعد از تحویل محصول وقت دارند. فقط در صورتی که محصول نصب نشده باشد و کارشناس اکرمی یدکی تشخصی بدهد که محصول پلمپ و بدون دستکاری فنی و ضاهری باشد.جهت برگشت محصول حتما قبل از ارسال آن به سمت اکرمی یدکی با مدیر سایت هماهنگ شود

6️⃣زمانی که سفارشی در اکرمی یدکی ثبت میشود، نهایت 24 ساعت بعد کد پیگیری بسته به شماره تماسی که مشتری گذاشته است پیامک میشود، پس لازم نیست جهت دریافت کد پیگیری بسته خود با اکرمی یدکی تماس بگیرید، اگر 24 ساعت کاری از ثبت سفارش بسته شما میگذشت و برای شما کد پیگیری ارسال نشده بود با پشتیبانی اکرمی یدکی تماس بگیرید.

7️⃣در زمان تحویل بسته اگر بسته شما کوچک ترین آسیب ضاهری داشت و شما احساس کردید بسته ضربه خورده است در حضور مامور تیپاکس بسته را باز نموده و اگر محصولی آسیب دیده بود از قبول کردن بسته اجتناب کنید و از تیپاکس خسارت خودتون رو بگیرید، در غیر این صورت اکرمی یدکی هیچ مسئولیتی در قبال بسته شما نخواهد داشت.

8️⃣تمامیه لامپ های LED اعم از هدلایت، چراغ پلیسی ،هالوژن و فلاشر فقط و فقط باید با باتری مناسب روشن شوند و اگر شما باتری نداشته باشید و از این محصولات استفاده کنید اکرمی یدکی هیچ مسئولیت در قبال سوختن کالای شما ندارد.